_

Informacje o nas

Przedszkole Clever Kids powstało z myślą o odkrywaniu pasji, rozwijaniu zdolności i wspomaganiu rozwoju dzieci. Chcemy, aby każdy dzień w życiu dziecka był radosną przygodą, pełną nowych doświadczeń. Stosujemy nowoczesne metody i współczesne technologie, które pomagają dzieciom poznawać i przeżywać świat wszystkimi zmysłami. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby podopiecznych, traktujemy je poważnie i z szacunkiem. Zależy nam na stopniowej, niewymuszonej adaptacji oraz ścisłej współpracy z rodzicami.

Dołożymy wszelkich starań aby czas spędzony w Clever Kids wywarł pozytywny wpływ na przyszłość Twojego dziecka.

Przedszkole Clever Kids to nowoczesna i prężnie rozwijająca się placówka w Słupsku.

Nasz zespół tworzy zgrana, zaangażowana i wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Aranżacja nowoczesnego wnętrza wyposażonego w mechaniczną wentylację, dzięki której pobyt w przedszkolu przebiega bez przeciągów, z ciągłym dostępem do świeżego powietrza.

Przestronne sale (o powierzchni 70 m2), duże przeszklenia umożliwiają dotarcie sporej ilości naturalnego światła dziennego.  Subtelne tło oraz stonowane kolory korzystnie wpływają na poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalają odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię, co wpływa na jakość i komfort przeprowadzanych zabaw oraz zajęć.

Poza realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego, posiadamy w naszej ofercie bogaty i ciekawy wachlarz zajęć dodatkowych.